فايل دانشجويي و پژوهشي


فايل دانشجويي و پژوهشي

         مباني نظري سيستم هاي اطلاعاتي مديريت

بازدید :    ۱ مهر ۱۳۹۷    ۰۸:۰۴:۳۲    مهندس موسوي

مباني نظري سيستم هاي اطلاعاتي مديريت

مباني نظري سيستم هاي اطلاعاتي مديريت

فرمت فايل : docx

حجم : 82

صفحات : 43

گروه : مباني و پيشينه نظري

توضيحات محصول :

مباني نظري سيستم هاي اطلاعاتي مديريت

در 43 صفحه ورد قابل ويرايش با فرمت docx

توضيحات: فصل دوم پايان نامه كارشناسي ارشد (پيشينه و مباني نظري پژوهش)

همراه با منبع نويسي درون متني به شيوه APA جهت استفاده فصل دو پايان نامه

توضيحات نظري كامل در مورد متغير

پيشينه داخلي

و خارجي در مورد متغير مربوطه و متغيرهاي مشابه

رفرنس نويسي و پاورقي دقيق و مناسب

منبع : انگليسي وفارسي دارد (به شيوه APA)

نوع فايل:  WORD و قابل ويرايش با فرمت docx

قسمتي از متن مباني نظري و پيشينه

سيستم­هاي اطلاعاتي

امروزه سيستم­هاي اطلاعاتي به عنوان يكي از فناوري­هاي نوين بشري نه تنها خودش دستخوش تغييراتي شده است، بلكه به سرعت در حال تاثيرگذاري بر روي تمام سازمان­هاست. فناوري اطلاعات در واقع نوعي فناوري فراگير است و ويژگي­ منحصر به­فرد آن، شمول و نياز ضروري به آن است. دامنه تغييرات ناشي از اين پديده، بسيار متنوع است و از جانشيني اطلاعات به جاي انرژي يا نيروي كار انساني در بخش توليد صنعتي تا تغيير در بخش دروني خدمات، از خدمات پرسنلي گرفته تا خدمات اجتماعي و سيستم­هاي توزيع را در بر مي­گيرد (صرافي­زاده و پناهي، 1384، ص 52).

سيستم­هاي اطلاعاتي به مجموعه­اي از اجزاي مرتبط با هم گفته مي­شود كه اطلاعات را به منظور حمايت از تصميم­گيري و كنترل در يك سازمان جمع­آوري، پردازش، ذخيره و توزيع مي­كنند(جانكوفسكي[1]، 2009). نگرش سيستمي به جهت جامعيت بالقوه، به يكپارچگي و هماهنگي اطلاعات موجود در سازمان كشيده مي­شود و عالي­ترين نمود نگرش سيستمي به سازمان­ها، به استقرار سيستم­هاي اطلاعات مديريت منجر مي­شود. همان­طور كه بيان شد، اين سيستم­ها كه گردآوري و سازماندهي داده­ها و توليد اطلاعات و انتقال آن را به مديران به انجام مي­رسانند، همچون ناظري  مقتدر در تمامي سطوح سازمان­ها حضور يافته و حيطه معرفتي مدير را توسعه داده و بينش وي را براي اتخاذ تصميمات صحيح مهيا مي­سازد (طالقاني، 1382، ص 2). به علت گستردگي و پيچيدگي موجود در سيستم­ها، مديران اطلاعات و متخصصان اطلاعاتي به سيستم­هاي اطلاعاتي يعني سيستم­هايي كه به كمك ابزارهاي رايانه­اي و فنآوري اطلاعات به گرد­آوري اطلاعات و پردازش سيستم­ها مي­پردازند، روي آورده­اند. البته سيستم­هاي اطلاعاتي به آن نقطه نرسيده­اند كه بتوانند فكر كنند، برنامه­ريزي كنند و به چگونگي تغييرات واكنش دهند. هنوز چندين اتاق براي افراد كه  اين سيستم­ها را اداره مي­كنند وجود دارد. بايد توجه داشت كه فقط يك اقليت كوچكي از اين افراد عملاً سيستم­هاي رايانه­اي  يا سيستم­هاي فن آوري اطلاعات را طراحي مي­كنند. تعداد زيادي از اين افراد كاربر نهايي هستند مانند مديران، كاركنان اداري و ديگران كه از رايانه در زمينه­هاي شغلي خود استفاده مي­كنند (فولي و همكاران[2]، 1998، ص 23).

انبوه اطلاعاتي كه در پايگاه­هاي داده شركت­ها ذخيره مي­شود اكثراً آنقدر زياد هستند كه براي مديران، بي معني (و غير قبل استفاده) مي­شوند. اين آنارشي  هرج و مرج در حجم انبوه اطلاعات نياز به يك سيستم اطلاعاتي براي رده بندي و تقسيم­بندي آن براي استفاده هر چه بيشتر از آن مي­باشد. سيستم­هاي اطلاعاتي ريشه در تصاوير غارها دارند و اعضاي يك قبيله با استفاده از اين سيستم­هاي بسيار اوليه داد و ستد هاي خود را انجام مي­دادند. وقتي ميزان دادوستدها اندك و تعداد افرادي كه با يكديگر ارتباط برقرار مي­كنند انگشت شمار باشد مي­توان كارها را با استفاده از اين سيستم­ها انجام داد، اما چنانچه ميزان معاملات افزايش پيدا كند و افراد بيشتري نيز در اين فعاليت­ها در گير شوند، سيستم­هاي مورد استفاده بايد به مراتب پيشرفته­تر باشد ( بهان و همكاران، 1377، ص 6).

بايد توجه داشت كه سيستم­هاي اطلاعاتي با مديريت اطلاعات تفاوت دارند، بطوريكه سيستم­هاي اطلاعاتي در خدمت مديريت اطلاعات تحت عنوان سيستم­هاي اطلاعات مديريت قرار گرفته و از آن استفاده مي­كند (واتسون و همكاران[3]، 2010). سيستم­هاي اطلاعاتي به معني گردآوري، ذخيره، پردازش، پردازش اشاعه و استفاده از اطلاعات است اين مساله به نرم افزار و يا سخت­ افزار محدود نمي­شود بلكه اهميت انسان و هدفهايش را در استفاده از فن­آوري، ارزش­ها و معيار­هايي كه در اين انتخاب به كار مي­رود را در نظر دارد. همچنين ارزيابي نهايي از اينكه اين ابزار وسيله­اي براي رسيدن به هدف­هايش بوده­ اند يا خير را در برمي­گيرد. در صورتي كه هدف از مديريت اطلاعات ارتقاي كارآيي سازمان از طريق تقويت توانايي­هاي آن براي برآورد نيازهاي دروني و بروني آن در يك وضعيت فعال و پويا، تثبيت شده است. ....


1-Jankowski

[2]-Foley et al

2- Watson et al

...

سيستم­هاي اطلاعاتي مديران را قادر مي­سازد تا با سازمان، محيط و يكديگر ارتباط بيشتر و بهتري برقرار نمايند. فايده­هايي كه اين سيستم­ها براي فرايند مديريت دارند، به شرح زير مي­باشد:

1.  مشاركت بيشتر در تصميم گيري

مديران براي ايجاد ارتباط بين خود بايد مقداري وقت و نيرو صرف كنند. با استفاده از سيستم­هاي پيشرفته اطلاعاتي، مي­توان مقدار وقتي كه در اين راه صرف مي­نمايند يا تلاشي كه آنان در اين باره  مي­كنند، كاهش داد به ويژه زماني كه مديران از نظر فيزيكي در فاصله دور از هم قرار دارند. براي مثال كسي كه مي­خواست محصول جديدي را توليد و عرضه نمايد يك پيام الكترونيكي در رابطه با ويژگي محصول جديدي را كه مي­خواست توليد و عرضه نمايد، فرستاد و در رابطه با آن از افراد مختلف نظر خواهي كرد. او بيش از 150 پيشنهاد از هر گوشه از جهان دريافت كرد، كه تقريباً همه آن­ها از كساني بودند كه با وي هيچ آشنايي نداشتند. گذشته از اين، نتيجه تحقيقات نشان مي­دهد كه سيستم­هاي پيشرفته اطلاعاتي باعث مي­شود كه تماس­هاي بين مديران رده بالا و پايين سازمان افزايش يابد. مديران رده مياني سازماني مي­توانند به صورتي مستقيم با مدير تماس بگيرند، و يك معاون مي­تواند به صورت مستقيم با مهندس يك طرح بر قرار نمايد. در يكي از بزرگ­ترين خرده فروشي­هاي دنيا كه انواع شيريني و شكلات توليد و عرضه مي­كند، كاركنان واحد­ها و شاخه­هاي مختلف سازمان با استفاده از سيستم ارتباط الكترونيكي به صورتي مستقيم با مدير عامل تماس مي­گيرند و ديدگاه­هاي خود را درباره محصولات شركت رقيب و واكنش مشتريان به اطلاع وي مي­رسانند. شركت زيراكس توانست با استفاده از اين سيستم، مشاركت مديران ارشد را در تصميم گيري­ها از پانزده نفر به حدود يكصد نفر برساند.

2.  افزايش سرعت در تصميم گيري

استفاده از سيستم­هاي اطلاعاتي باعث مي­شود كه زمان و وقت كمتري صرف مسائل مربوط به تصميم­گيري شود، تكرار پيام­ها كاهش يابد و گروه­هاي ذي نفع مي­توانند به­صورت مستقيم با يكدگير تماس برقرار­كنند. براي مثال، شركت زيراكس توانست زمان جلسه يا گردهمايي را (بااستفاده از سيستم كامپيوتري جديد) كاهش دهد. پيش از تشكيل جلسه هيچ لازم نيست كه نوشته يا كاغذي بين افراد و دواير رد و بدل شود. هر واحدي طرح خود را به صورت پيام الكترونيكي، پنج روز پيش از تشكيل جلسه، ارائه مي­دهد و هر يك از مديران عالي اجرايي آن را مطالعه مي­كنند. زمان جلسه كوتاه است زيرا هر يك از آنها پيش از آن به حد كافي، براي مساله مورد نظر وقت صرف كرده­اند. ...

...

 

5. پيشينه پژوهش

در اين بخش پيشينه پژوهش­هاي ايراني و خارجي موجود در زمينه سيستم­هاي اطلاعاتي و قابليت­هاي سازماني به ترتيب سال بررسي شده است.

2-5-1. پيشينه خارجي

چن[1] (2012)، به بررسي هم افزايي منابع فناوري اطلاعات در قابليت­هاي سازماني و عملكرد سازماني پرداخت و نتيجه گرفت كه سرمايه گذاري در فناوري­هايي چون سيستم­هاي اطلاعات، بر عملكرد شركت، قابليت­هاي سازمان و مزيت رقابتي شركت تاثيرگذار هستند. او از ديدگاه منبع محور به اين موضوع پرداخته است و بيان كرده است كه اين قابليت­هاي نقش مهمي در بكارگيري استراتژي­هاي كسب و كار دارد كه در نيازهاي مشتريان منعكس مي­شود.

پارك و همكارانش[2] (2012)، در پژوهششان با عنوان قابليت­هاي سازماني و ادغام فناوري اطلاعات براي دستيابي به مزيت رقابتي بيان كردند كه در جامعه متلاطم امروزي، ادغام شبكه­هاي اطلاعاتي با استفاده از قابليت­هاي سازماني بين شركت­ها، باعث مي­شود تا نزيت­هاي رقابتي در بازار جهاني براي آن شركت­ها ايجاد شود.

گويال[3] (2011)، در پژوهش خود با عنوان رويكردهاي توسعه سيستم­هاي اطلاعاتي، بيان كرده است كه سيستم­هاي اطلاعاتي در مقياس بزرگ جهاني توسط كسب و كارهاي كوچك و متوسط گسترش يافته اند اما بسياري از كسب و كارها منابع كافي براي برقراري استانداردهاي توسعه اين سيستم­ها در اختيار ندارند.

هانگ و همكاران[4]  (2010)، در پژوهش خود به بررسي چگونگي ايجاد قابليت­هاي سازمان از طريق همراستا كردن فرآيندها و ايجاد فربهنگ يادگيري سازماني در شركت­هاي تايواني پرداختند و نتيجه گرفتند كه فرهنگ يادگيري سازماني از طريق قابليت­هاي سازماني بر عملكرد سازمان تاثير مي­گذارد و همچنين همراستا كردن فرآيندها بطور مستقيم و غير مستقيم بر عملكرد نيز تاثيرگذار هستند.

انگري و ميگيرو[5] (2010)، در پژوهششان با عنوان انطباق تكنولوژي­هاي سيستم ارتباطي و اطلاعاتي در كسب و كارهاي كوچك و متوسط، نتيجه گرفتند كه پذيريفتن اين سيستم­ها براي افزايش رقابت­پذير بودنشان، ضروري است. علاوه بر اين، استفاده از اينگونه سيستم­ها در كسب و كارهاي كوچك و متوسط، دسترسي به بازارهاي بين المللي را براي آن­ها تسهيل مي­نمايد.

 


1 - Chen

[2]-Park et al

[3]-Goyal

4 -Hung et al

5 -Ongori & Migiro

...

قيمت محصول : 16200 تومان

دانلود

مباني نظري سيستم هاي اطلاعاتي مديريت،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         مقاله ارزيابي فشارهاي استاندارد فيزيكي ماهيچه هاي عضله خم كننده بازو توسط نيروسنج مخصوص ورزش كوهنوردي

بازدید :    ۳۱ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۵۸:۱۳    مهندس موسوي

مقاله ارزيابي فشارهاي استاندارد فيزيكي ماهيچه هاي عضله خم كننده بازو توسط نيروسنج مخصوص ورزش كوهنوردي

مقاله ارزيابي فشارهاي استاندارد فيزيكي ماهيچه هاي عضله خم كننده بازو توسط نيروسنج مخصوص ورزش كوهنوردي

فرمت فايل : doc

حجم : 21

صفحات : 9

گروه : تربيت بدني و علوم ورزشي

توضيحات محصول :

مقاله ارزيابي فشارهاي استاندارد فيزيكي ماهيچه هاي عضله خم كننده بازو توسط نيروسنج مخصوص ورزش كوهنوردي

زمينه: سندرم هاي بخش اعمال زور شديد در طب ورزشي شناخته شده اند. بيشترين تاثير در قسمت ماهيچه درشت جلويي دونده ها و پياده رونده هاست. تنها يك عامل كوچك از CECS ماهيچه هاي عضله خم كننده بازوان گزارش شده است.

اهداف: تعيين ميزان فشار خون داخل بخش عضله خم كننده تحملي بازوان در طول يك تحقيق استرسي مخصوص ورزش.

روش: ده كوهنورد سالم و پيشرفته در يك تحقيق مربوط به آينده ثبت نام كردند. براي اين تحقيق همه آنها از يك نيروسنج مخصوص بالابرنده و يك ديوار چرخشي استفاده كردند. ميزان فشار خون و ضربان قلب در هر 3 دقيقه و در طول بهبودي توسط نيروسنج ثبت شد.

نتايج: در همه موارد ذكر شده خستگي بازوان آخرين نقطه نيروسنج را نشان مي دهد. ميزان خون با استرس فيزيكي افزايش مي يافت و به مقدار 48/3 مول مي رسيد. بخش فشار خون وابسته به استرس فيزيكي بدن بود كه فقط در سه كوهنورد تا ميزان mmHg30 بالا رفت و يك فشار با ميزان mmHg40 اصلاً مشاهده نگرديد. بعد از تست فشار خون تا ميزان معمولي خودش در عرض 3 دقيقه كاهش يافت. در موارد كلينيكي محاسبه عددي نشان داده شد. فشار خون mmgH30-15 در طول بهبودي ريسك بزرگي از CECS بودند.

نشانه هاي و سندروم هاي بخش اعمال زور سخت و شديد در طب ورزشي شناخته شده اند. بيشترين تاثير در قسمت ماهيچه درشت قدامي دونده ها و پياده رونده هاست. علائم قطعي تشخيص و درمان اين گروه به صورت گسترده اي مورد بحث قرار گرفته است.

گرچه فشار زياد بر بازوها در ورزشهايي چون موتورسواري و كارهاي سنگين دستي زياد مناسب و معين نمي باشند و اين تنها به صورت يك گزارش تست CECS مابين ورزش كوهنوردي منتشر شده است. ورزش كوهنوردي فشار زيادي روي ماهيچه هاي عضله خم كننده عمقي دارد.

روش: از 10 كوهنورد سالم در يك تحقيق ثبت نام به عمل آمد. ثبت نام كنندگان ميان سال 5/26 (مابين 37 و 18) يا يك ارتفاع معمولي 179 سانتيمتر (مابين 193-173) و يك وزن معمولي از 4/73 كيلوگرم مابين (90 و 65) بودند. معدل متوسط در سطح (UIAA) 10 يا C(USA)13/5 بود. تمام شواهد در طول پنج سال بالا رفتند جمع آوري شده بود. نتايج همه شركت كنندگان قبل از تحقيق با موافقت و آگاهي كامل خودشان نوشته شد.

كوهنوردان متحمل يك تست نيروسنج ورزش مخصوص كوهوردي شدندو از يك ديوار بلند چرخشي بالا رفتند. منحني عمودي تحقيق در ارتباط با استانداردهاي نيروسنج كوهنوردي است. حفره هايي در ديوار جهت فشار روي ماهيچه هاي عضله خم كننده عمقي ساخته شده بود. كوهنوردان كارشان را با يك زاويه 5 درجه با زمان 3 دقيقه كوهنوردي برروي ديوار آغاز كردند.

قيمت محصول : 10000 تومان

دانلود

مقاله ارزيابي فشارهاي استاندارد فيزيكي ماهيچه هاي عضله خم كننده بازو توسط نيروسنج مخصوص ورزش كوهنوردي،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         حذف نيترات و فسفات از فاضلاب شهري اردبيل با استفاده از فن آوري نانو

بازدید :    ۳۱ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۳۰:۵۶    مهندس موسوي

حذف نيترات و فسفات از فاضلاب شهري اردبيل با استفاده از فن آوري نانو

حذف نيترات و فسفات از فاضلاب شهري اردبيل با استفاده از فن آوري نانو

فرمت فايل : doc

حجم : 3767

صفحات : 116

گروه : عمران

توضيحات محصول :

پايان نامه كارشناسي ارشد M.Sc 


حذف نيترات و فسفات از فاضلاب شهري اردبيل با استفاده از فن آوري نانو

چكيده

حدود دو سوم كره زمين را آب فرا گرفته است، كه از اين ميزان آب حدود 97 درصد آب ها در درياها وجود داردكه غير قابل آشاميدن است . رشد روز افزون جمعيت جهان، همگام با گسترش فعاليت هاي كشاورزي و صنعتي و خشكسالي هاي پي در پي از سوي ديگر، موجب شده كه منابع موجود آب هاي شيرين سطحي در اكثر كشورهاي واقع در كمربند مناطق خشك به اوج بهره داري خود برسد كه كشور ما ايران نيز هم اكنون جزو كشورها به حساب مي آيد.اين موضوع اهميت تصفيه فاضلاب را پر رنگتر مي كند. در اين تحقيق از بين آلاينده هاي موجود در فاضلاب شهري حذف نيترات و فسفات مورد مطالعه قرار گرفته است.نيترات در غلظت بالا در آب آشاميدني در نوزادان زير شش ماه با هموگلوبين توليد متهموگلوبين و ايجاد سندرم بچه آبي  (  blue baby (  مي كند و همچنين باعث ايجاد سرطان مي شود. غلظت بالاي فسفات اثر مخربي روي اكولوژي آبي داشته باشد  و موجب تسريع در پديده اتريفيكاسيون در آبها مي شود كه باعث ايجاد طعم و بو در آب شده و زندگي گياهي را بيش از حد تقويت مي‌كند كه اين امر سبب امرگ و مير آبزيان مي شود.براي حذف نيترات از فاضلاب شهري اردبيل از نانو ذره اكسيد روي استفاده شده است. آزمايش ها در PH هاي 5 و 7 و 9 و در زمان هاي 30 دقيقه و 60 دقيقه و 120 دقيقه با نانو ذره اكسيد روي به وزن هاي (2/0 ، 4/0 ،6/0 ،8/0، 1)گرم در ليتر انجام گرفت و براي حذف فسفات از نانو ذره اكسيد تيتانيوم استفاده شد كه    آزمايش ها در PH هاي 5 و 7 و 9 و در زمان هاي 30 دقيقه و 60 دقيقه و 120 دقيقه با نانو ذره اكسيد روي به وزن هاي (2/0 ، 4/0 ،6/0 ،8/0، 1)گرم در ليتر مورد بررسي قرارگرفت.نتايج حاصل از اين تحقيق نشان مي دهد كه نانوذره اكسيدروي و نانو ذره اكسيد تيتانيوم كارايي خوبي در جذب نيترات و فسفات دارند. كارايي حذف نيترات و فسفات با افزايش  PHكاهش مي يابد .بيشترين ميزان حذف در      5 PH= بدست آمد . با افزايش زمان ماند درصد حذف نيترات و فسفات نيز افزايش مي يابد و بيشترين راندمان حذف در 30 دقيقه اول بدست آمد.درصد حذف با وزن نانو ذرات رابطه مستقيم دارد كه با افزايش وزن نانو ذرات ميزان حذف نيز بيشتر مي شود.

فهرست مطالب

 

فصل اول. ‌ط

كليات پژوهش. ‌ط

بيان مسئله. 1

اهميت و ضرورت پژوهش. 3

اهداف پژوهش. 4

فرضيه هاي پژوهش. 5

تعاريف نظري و عملياتي متغير ها. 5

فصل دوم. 8

مباني نظري و پيشينه تحقيق. 8

آب واهميت آن در جهان. 9

بحران آب در خاورميانه. 12

چالش هاي پيش روي منابع آب در خاورميانه و ايران. 13

ضرورت پژوهش بحران آب. 14

فاضلاب. 15

تعريف فاضلاب. 15

مشخصات فاضلاب. 16

مشخصات فيزيكي. 16

مشخصات شيميايي. 16

مواد غير آلي ( معدني ). 17

انواع فاضلاب. 18

فاضلاب هاي خانگي. 18

فاضلاب هاي صنعتي. 19

فاضلاب هاي سطحي (آب هاي سطحي). 19

تصفيه فاضلاب. 20

تاريخچه. 20

ضرورت و اهداف تصفيه فاضلاب. 21

ج – بازيابي فاضلاب. 22

روشهاي تصفيه فاضلاب. 22

سيستمهاي رشد معلق . 23

فرآيند لجن فعال . 25

شناسايي و دلايل ساخت تصفيه خانه هاي كوچك. 25

الف – عدم نياز به تصفيه كامل فاضلاب. 26

ج – نوع آلودگي فاضلاب. 26

اهميت استفاده مجدد از پساب فاضلاب. 27

دلايل جمع آوري فاضلاب در جهان امروز. 27

نقش فاضلاب احياء شده در توسعه و مديريت منابع آب. 28

محدود بودن منابع آب. 28

حفاظت منابع آب از آلودگي. 28

مديريت منابع آب. 29

انواع روش هاي استفاده مجدد از فاضلاب. 29

استفاده مجدد به صورت آب آشامـيدني. 30

استفاده مجدد غير مستقيم به صورت آب آشاميدني. 30

استفاده مجدد مستقيم براي مصارف غيرشرب. 31

برخي كار بردهاي استفاده مجدد از پساب :. 31

آينده استفاده مجدد از آب. 31

استانداردهاي استفاده مجدد از فاضلاب. 32

رهنمود (2004) US-EPA. 32

استاندارد FAO.. 33

رهنمود  (WHO, 2006) 33

استاندارد سازمان محيط زيست ايران. 34

مواد آلاينده موجود در فاضلاب. 35

تحقيقات انجام شده در داخل و خارج كشور. 39

پيشينه فارسي. 39

پيشينه خارجي. 43

فصل سوم. 45

موارد و روش ها. 45

نيترات. 46

چاه هاي فاضلاب، عامل اصلي افزايش نيترات. 47

اثرات نيترات بر سلامتي انسان. 47

روش هاي حذف نيترات. 48

تبادل يوني. 49

حذف بيولوژيكي نيترات. 49

اسمز معكوس. 50

فسفات. 50

اثرات فسفر بر سلامتي انسان :. 52

الف) افزايش مواد شيميايي. 52

ب) روشهاي بيولوژيكي. 52

ج) نانو ذرات. 53

برخي  نانو ذراتي كه كاربر بيشتري وكاربردهاي نانو ذرات دارند   54

نانو ذرات اكسيد تيتانيوم (TiO2). 55

محل برداشت نمونه ها. 57

نمونه برداري. 60

ظرف نمونه برداري. 61

اسپكتروفتومتر. 62

روش كار. 63

روش آزمايش حذف نيترات. 63

روش آزمايش حذف نيترات. 67

روش آزمايش حذف فسفات :. 71

فصل چهارم. 78

فصل پنجم. 90

  

قيمت محصول : 95000 تومان

دانلود

حذف نيترات و فسفات از فاضلاب شهري اردبيل با استفاده از فن آوري نانو،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي

بازدید :    ۲۷ شهريور ۱۳۹۷    ۰۶:۰۹:۱۱    مهندس موسوي

پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي

پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي مناسب براي محافظت از دارايي هاي ديجيتال

دانلود پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي


امنيت شبكه شبكه امنيت پروژه امنيت شبكه محافظت از دارايي هاي ديجيتال
دسته بندي پروژه
فرمت فايل doc
حجم فايل 118 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 67

پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي مناسب براي محافظت از دارايي هاي ديجيتال

مقدمه

 امروزه امنيت شبكه يك مسأله مهم براي ادارات و شركتهاي دولتي و سازمان هاي كوچك و بزرگ است. تهديدهاي پيشرفته از سوي تروريست هاي فضاي سايبر، كارمندان ناراضي و هكرها رويكردي سيستماتيك را براي امنيت شبكه مي طلبد. در بسياري از صنايع، امنيت به شكل پيشرفته يك انتخاب نيست بلكه يك ضرورت است. در اين سلسله مقالات رويكردي لايه بندي شده براي امن سازي شبكه به شما معرفي مي گردد.  اين رويكرد هم يك استراتژي تكنيكي است كه ابزار و امكان مناسبي را در سطوح مختلف در زيرساختار شبكه شما قرار مي دهد و هم يك استراتژي سازماني است كه مشاركت همه از هيأت مديره تا قسمت فروش را مي طلبد.

رويكرد امنيتي لايه بندي شده روي نگهداري ابزارها و سيستمهاي امنيتي و روال ها در پنج لايه مختلف در محيط فناوري اطلاعات متمركز مي گردد.

۱- پيرامون

۲- شبكه

۳- ميزبان

۴- برنامه  كاربردي

۵- ديتا

 در اين پژوهش هريك از اين سطوح تعريف مي شوند و يك ديد كلي از ابزارها و سيستمهاي امنيتي گوناگون كه روي هريك عمل مي كنند، ارائه مي شود. هدف در اينجا ايجاد دركي در سطح پايه از امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي مناسب براي محافظت از دارايي هاي ديجيتال است. مخاطبان اين سلسله مقالات متخصصان فناوري اطلاعات، مديران تجاري و تصميم گيران سطح بالا هستند. محافظت از اطلاعات اختصاصي به منابع مالي نامحدود و عجيب و غريب نياز ندارد. با دركي كلي از مسأله،  خلق يك طرح امنيتي استراتژيكي و تاكتيكي مي تواند تمريني آسان باشد. بعلاوه، با رويكرد عملي كه در اينجا معرفي مي شود، مي توانيد بدون هزينه كردن بودجه هاي كلان، موانع موثري بر سر راه اخلال گران امنيتي ايجاد كنيد. 

 

فهرست مطالب :

مقدمه .................................................................................................................... 3

فصل اول................................................................................................................................7

افزودن به ضريب عملكرد هكرها............................................................................... 8

سطح 1 امنيت پيرامون............................................................................................... 10

سطح 2 امنيت پيرامون ............................................................................................. 13

استاندارد شبكه هاي محلي بي سيم ........................................................................... 15

شبكه هاي بي سيم و انواع WPAN,WWAN.WLAN ............................................... 17

مقدار بر شبكه خصوصي مجازي (VPN)..............................................................................19

دسته بندي VPN بر اساس رمزنگاري ........................................................................ 19

دسته بندي VPN بر اساس لايه پياده سازي ................................................................ 20

مقايسه تشخيص نفوذ و پيشگيري از نفوذ.................................................................... 21

تفاوت شكلي تشخيص با پيشگيري............................................................................ 21

تشخيص نفوذ.......................................................................................................... 22

نتيجه ي نهايي......................................................................................................... 25

مقدمه اي بر تشخيص نفوذ........................................................................................ 26

انواع حملات شبكه اي با توجه به طريقه حمله ........................................................... 27

انواع حملات شبكه اي با توجه به حمله كننده ............................................................ 28

پردازه تشخيص نفوذ ............................................................................................... 29

مقدمه اي بر IPSEC ............................................................................................... 30

انواع IPSEC VPN ................................................................................................. 31

كاربرد پراكسي در امنيت شبكه .................................................................................. 33

برخي از انواع پراكسي.............................................................................................. 34

SMTP *** ........................................................................................................ 35

امنيت و پرتال ......................................................................................................... 37

امنيت و پرتال CMS PARS..................................................................................... 38

راهكارهاي شبكه هاي سيم ...................................................................................... 39

نسب، طراحي و راه اندازي شبكه و ايرلس Multipoint Point o................................... 40

نسب طراحي و راه اندازي شبكه هاي Hot spot.......................................................... 41

شبكه هاي بيسيم...................................................................................................... 41

انواع شبكه هاي بي سيم ........................................................................................... 43

شبكه هاي (MANET) Mobile ad hoc .................................................................... 44

كاربردهاي شبكه  Mobile ad hoc ............................................................................ 46

پروتوكل هاي مسيريابي Routing proto cols.............................................................. 46

فصل دو.................................................................................................................. 47

پروتوكل TCP/IP.................................................................................................... 48

معني پروتوكل TCP/IP............................................................................................ 48

لايه هاي پروتكل TCP/IP........................................................................................ 49

لايه Application..................................................................................................... 50

لايه Transport........................................................................................................ 50

لايه اينترنت............................................................................................................. 51

لايه Network Interface.......................................................................................... 51

آدرس IP................................................................................................................ 52

يورت TCP/IP........................................................................................................ 52

سوكت (Socket)..................................................................................................... 53

TCP/IP.................................................................................................................. 53

پروتكل:TCP لايه Transport.................................................................................... 53

ارسال اطلاعات با استفاده از TCP.............................................................................. 54

پروتوكل: UUP لايه Internet ................................................................................... 55

پروتوكل: IP لايه Internet........................................................................................ 56

آلگوريتم برداري راه دور .......................................................................................... 57

آلگوريتم حالت اينك................................................................................................ 57

پروتوكل بردار مسير................................................................................................. 58

مقايسه الگوريتم مسيريابي ........................................................................................ 58

عوامل چندگانه ....................................................................................................... 58

شبكه هاي حسگر بي سيم......................................................................................... 60

نگاهي به شبكه هاي بي سيم حسگر........................................................................... 60

ويژگي هاي عمومي يك شبكه حسگر........................................................................ 62

ساختار ارتباطي شبكه هاي حسگر.............................................................................. 64

فاكتورهاي طراحي ................................................................................................... 64

تحمل خرابي........................................................................................................... 64

قابليت گسترش........................................................................................................ 65

سخن پاياني............................................................................................................ 65

منابع ...................................................................................................................... 66

دانلود پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي

پروژه امنيت شبكه و پيشنهاد يك رويكرد عملي،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         مباني نظري بازاريابي و بازاريابي الكترونيك و مديريت مشتري تحت وب و قيمت گذاري تحت وب

بازدید :    ۲۶ شهريور ۱۳۹۷    ۱۱:۴۵:۵۱    مهندس موسوي

مباني نظري بازاريابي و بازاريابي الكترونيك و مديريت مشتري تحت وب و قيمت گذاري تحت وب

مباني نظري بازاريابي و بازاريابي الكترونيك و مديريت مشتري تحت وب و قيمت گذاري تحت وب

فرمت فايل : docx

حجم : 66

صفحات : 39

گروه : مباني و پيشينه نظري

توضيحات محصول :

مباني نظري بازاريابي و بازاريابي الكترونيك و مديريت مشتري تحت وب و قيمت گذاري تحت وب

مشخصات محصول:
توضيحات: فصل دوم پايان نامه كارشناسي ارشد (پيشينه و مباني نظري پژوهش)
همراه با منبع نويسي درون متني به شيوه APA جهت استفاده فصل دو پايان نامه
توضيحات نظري كامل در مورد متغير
رفرنس نويسي و پاورقي دقيق و مناسب
منبع : انگليسي وفارسي دارد (به شيوه APA)

خلاصه اي از كار:

بازاريابي و مديريت آن

مديريت بازاريابي عبارت است از فرآيند برنامه‌ريزي و اجراي پندار، قيمت‌گذاري، تبليغات و توزيع ايده، كالا و خدمات به قصد انجام مبادلاتي كه به تامين اهداف انفرادي و سازماني منجر گردد (كاتلر، 1997).

مديريت بازاريابي تلاش آگاهانه‌اي است براي به‌دست‌آوردن نتايج مثبت در مبادله با بازارهاي هدف. مديريت بازاريابي در هر بازاري كاربرد دارد و قابل اجراست. به‌طور مثال يك مدير منابع انساني با بازار نيروي كار يا يك مدير خريد با بازار مواد اوليه سر و كار دارند. اما به‌طور كلاسيك، مديريت بازاريابي به وظايف آن دسته از كاركنان سازمان اطلاق مي‌شود كه با فروش محصولات و خدمات نهايي سر و كار دارند؛ مانند مدير فروش، مدير تبليغات و فروشندگان (جانسون[1]، 2009).

................

- سير تكامل بازاريابي و اهميت آن براي سازمانها  

باورش شايد سخت باشه اما وقتي كه نگاهي به تاريخچه علم اقتصاد ، توليد عمليات ، حسابداري و ديگر مباحث تجارت مياندازيم ، بازاريابي  نسبت به آنها جوانتر است و قدمت آن به دهه 1900 برميگردد.قبل از اين زمان اكثر موضوعات وابسته به بازاريابي در مفاهيم اقتصادي فرض ميشدند. به عنوان مثال به تنظيم قيمت به عنوان يك موضوع ساده عرضه و تقاضا نگريسته ميشد.كم كم آگهي (كه از سال 1900 به خوبي توسعه يافت) و موارد ديگر مانند رفتار خريد مشتريان و اهميت توزيع مورد توجه قرار گرفت (ابراهيمي، 1386).

................

- اهميت بازاريابي بين المللي در عصر اينترنت

امروزه هيچ كشوري در جدايي كامل از كشورهاي ديگر زندگي نمي كند. منابع اقتصادي، تكنولوژي و سطح زندگي افراد يك كشور، بستگي نسبي به اقتصاد كشورهاي ديگر دارد كه به وسيله جريان پيچيده اي از كالاها، خدمات، سرمايه و تكنولوژي، به هم مربوط مي شوند. كشورها از طريق مبادلات بين المللي، سطح توليد خود را بالا برده و سود بيشتري كسب مي كنند. آنها از طريق واردات، كالاهايي را كه قادر به توليد آنها نيستند، به دست آورده و از طريق صادرات، كالاهاي توليدي مازاد برمصرف خود را به كشورهاي ديگر مي فرستند. گرچه يك كشور ممكن است از عوامل توليد مختلفي برخوردار باشد و بتواند انواع كالا را توليد كند، اما قادر به توليد آنها با قيمت مساوي نخواهد بود. علت اوليه مبادلات بين المللي، در ظاهر اختلاف قيمت كالا و خدمات كشورهاست. تفاوت قيمت ها يا به دليل تفاوت در شرايط عرضه يا امكانات توليد و يا تفاوت در شرايط تقاضا يا الگوي مصرف و يا تركيبي از آنهاست. تفاوت در شرايط عرضه، ممكن است ناشي از تفاوت در منابع طبيعي، كارايي، مهارت كار، سطوح تكنولوژي توليد، فراواني عوامل توليد و غيره باشد. با اين حال، تفاوت در هزينه يا شرايط عرضه، به تنهايي عامل اختلاف قيمت نيست بلكه تفاوت در شرايط تقاضا كه عمدتاً توسط سطح درامدها و الگوي مصرف متفاوت كشورها شكل مي گيرد، در ايجاد اختلاف قيمت ها به اندازه تفاوت عرضه تأثير دارد (كانتاپيپات[2]، 2009).

...............

- اينترنت و اهميت آن

از آنجا كه در چند سال اخير بحث استفاده از فن‌آوري اطلاعات در كشور به طور جدي مطرح گرديده و سازمان‌ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي با حركتي پر شتاب بكارگيري آن را در برنامه‌هاي خود قرار داده‌اند. و از طرفي دولت نيز در قالب طرح تكفا (توسعه و كاربرد فن آوري اطلاعات) سازمان‌ها و نهادهاي خود را ملزم به ارائه برنامه‌هاي مدون جهت بكارگيري فن‌آوريهاي ارتباطاتي و اطلاعاتي نموده‌است .اهميت پذيرش فناوري اطلاعات از طرف استفاده‌كنندگان آن بيش از پيش مشخص شده و بايستي در تدوين راهبرد‌هاي زير ساخت IT اين مورد در نظر گرفته شود (خداداد و مباركي، 1381).

...............

- استفاده از اينترنت در بازاريابي

يكي از مسائل اساسي در توسعه فناوري در هر جامعه‌اي، ايجاد پيش زمنيه‌هاي مناسب فكري و فرهنگي براي پذيرش آگاهانه و مطابق با نياز آن فناوري است. رويكرد فرهنگ سازي براي كاربري و توسعه فناوري نه تنها از بعد عمومي جاي تامل و كار بسيار دارد بلكه از جنبه مديريت كلان جامعه نيز نيازمند توجه و فراگيري و توسعه است. چرا كه در عصر فناوري اطلاعات چهارچوب فرهنگ‌ها مبتني بر الگوهاي تعاملي شكل مي‌گيرد و مي‌توان آن را از بعد بالا به پايين و پايين به بالا بررسي كرد.

............

- بازاريابي الكترونيك

تعبير قديمي بازار به معناي محل ارتباط چهره به چهره مشتري و فروشنده و مكاني براي تلاقي عرضه و تقاضا ما بين آنهاست. در دنياي امروز با مجموعه تحولات و پيشرفتهاي صورت گرفته شده در آن براي خريد و فروش به حضور فيزيكي دو طرف در يك مكان واحد نيازي نيست. گسترش وسايل و امكانات حمل و نقل و اطلاع رساني و ارتباطي همانند تلفن و سيستم هاي پستي زمينه اي را به وجود آورد كه شركتها بتوانند سفارشات مشتريان خود را در سراسر جهان دريافت و كالاي مورد نظر را براي آنها ارسال كنند (گبرت و همكاران[3]، 2003).

..........

- اهميت طراحي وب

كسب و كار اينترنتي جديد بوده و با پيدايش كامپيوتر ، اينترنت، و توسعه ي جامعه ي خدماتي به عنوان يكي از سريع ترين كسب و كارها از نظر تعداد، سود و حجم در عرصه تجارت جهاني مطرح هستند. كسب و كار اينترنتي به فروش محصولات يا خدمات در اينترنت گفته مي شود. اين نوع كسب و كار به سرعت در اقتصاد امروز رشد و پيشرفت كرده است. خريد و فروش اينترنتي به كوچكترين كسب و كارها نيز اين امكان و فرصت را مي دهد كه به مخاطبان خود در سطح جهاني با حداقل هزينه دسترسي پيدا كنند (گلچين و بختايي، 1385).

................

- تبليغات اينترنتي در ايران، راهبردها و راهكارها

در ايران اينترنت از سال ۱۳۷۶ بطور نسبتاً فراگير به كار گرفته شده است و تعداد كاربران آن بطور فزاينده اي در طول ساليان اخير افزايش يافته است. با وجود اينكه تعداد سايتهاي فارسي از رشد بسياري برخوردار بوده است اما همچنان تعداد تبليغات اينترنتي اين سايتها بسيار كم و ناچيز مي باشد. اين موضوع باعث شده مشكلات مالي فراواني براي سايتها بوجود آيد چراكه يكي از مهترين منابع درآمد سايتها در دنيا، درآمدهاي ناشي از تبليغات مي باشد. مشكلات مالي سايتهاي ايراني، بسياري از آنها را پس از مدتي به تعطيلي مي كشاند و اين به معناي از دست رفتن فرصتهاي شغلي براي عده اي مي باشد. نكته قابل توجه ديگر اين است كه بازار تبليغات اينترنتي سايتها فقط محدود به يك كشور و يا يك منطقه خاص نمي باشد اين به معناي دسترسي به بازاري بسيار گسترده است كه متاسفانه به دليل عدم استفاده مناسب سهم سايتهاي ايراني از حجم درآمد ناشي از فعليتهاي تبليغاتي بسيار اندك است (منتقمي، 1389).

.............

- قيمت گذاري تحت وب  و اهميت و چگونگي آن

امروزه پديده اينترنت و جهاني شدن به عنوان لازم و ملزوم يكديگر مطرح شده اند، به گونه اي كه انديشمندان اين دو را از يكديگر قابل تفكيك نمي دانند و معتقدند اينها تسهيل كننده يكديگر هستند. ديگر اينترنت يك ابزار قابل چشم پوشي و يا براي سرگرمي نيست، بلكه به يكي از لوازم ضروري زندگي بشر مدرن و رو به توسعه امروزي تبديل شده است. اينترنت و به طور كلي دنياي الكترونيك همه ابعاد زندگي و جوامع بشري را دستخوش تغيير خود كرده است.

...............

قيمت گذاري در بازار الكترونيك  

قيمت گذاري در بازار بر مبناي هزينه صورت مي گيرد. در يك زنجيره ارزش عمودي فعاليتها بايد به صورت سلسله مراتبي تعريف شوند كه تا مراحل اوليه آن انجام نشود، نمي توان مراحل بعدي را آغاز كرد. چون قيمت گذاري در تجارت الكترونيك به صورت عمودي نيست ، قيمت گذاري بر مبناي هزينه ديگر پاسخگوي نياز بازار نيست. عمودي نبودن...............

..................

قيمت گذاري پويا در بازار الكترونيك  

قيمت گذاري پويا استراتژي قيمتي است كه در آن قيمتها در هر لحظه به خاطر مشتريان و مصرف كنندگان و يا به دليل مجموعه محصولات و خدمات ارائه شده تغيير مي كند. اگرچه چنين استراتژي قيمتي در بازارهاي فيزيكي وجود داشت، اما در بازارهاي الكترونيك به دليل تفاوت در زنجيرة ارزش ماهيت و اهميت ديگري مي يابد. قيمت گذاري پويا يكي از مهمترين هداياي اينترنت است. قيمت گذاري پويا، قيمت گذاري در محيطي است كه در آن قيمتها ثابت نيستند بلكه انعطاف پذير هستند. (محمد و همكاران، 2002).

................

- استراتژي هاي پيشرفته قيمت گذاري         

۱) قيمت گذاري تبعيضي          

واژه قيمت گذاري تبعيضي اشاره بر اين دارد كه قيمتهاي متفاوت را براي افراد متفاوت بر اساس تمايل آنها به پرداخت، به كار مي گيرند. قيمت گذاري تبعيضي اين سوال را به وجود مي آورد كه آيا چنين تاكتيك هايي براي جامعه مناسب و يا سودآور هست يا خير. استراتژيست هاي قيمت گذاري، قيمت گذاري تبعيض آميز را به سه دسته تقسيم بندي مي كنند:
..................

- اهميت مديريت روابط مشتري تحت  وب

استراتژي هاي بازار يابي سنتي حول مفهوم چهار p يعني قيمت، محصول، توزيع و ترفيع جهت افزايش سهم بازار متمركز بودند و توجه اوليه آنها افزايش حجم مبادلات بين فروشنده و خريدار بود. در اين زمينه حجم فروش، معيار عملكرد استراتژيها و تاكتيك هاي بازار يابي بود. اما مديريت ارتباط با مشتري نوعي استراتژي كسب و كار است كه فراتر از افزايش حجم مبادله مي باشد و هدف آن افزايش سود آوري، درآمد و رضايت مشتري است. براي تحقق اين اهداف، سازمان ها از مجموعه وسيعي از ابزار ها، رويه ها و روش ها ي ارتباطات با مشتري استفاده مي كنند. مديريت ارتباط با مشتري تمام مولفه هايي است كه در درون يك سازمان با مشتري و به شيوه اي هوشمند در ارتباطند. بسياري از عمليات و فعاليت هاي روزمره كسب و كار ها با مشتريان سر و كار دارند. از اين رو فراهم آوردن سيستم هايي كه بتواند هر كدام از اين وظايف را بهبود بخشند براي موفقيت حياتي است (منتقمي، 1382).

...............

منابع

ابراهيمي . عبدالمجيد. 1386.مديريت بازاريابي جهاني- دفتر پژوهش هاي فرهنگي، صص 13-22.

ابراهيمي، حميد. 1379. مفاهيم علمي مديريت بازاريابي. فصلنامه مدرس علوم انساني ، دوره 3، شماره 12، صص 11-34.

ايمان خان، نيلوفر. 1387. رفتار مصرف كننده در بازاريابي ديجيتال. فصلنامه مديريت، سال پنجم، شماره 11، صص 81- 88.

باقري، مصباح الهدي.، آذر، عادل. 1384. رويكردي جديد به آميخته بازاريابي اينترنتي. فصلنامه مدرس علوم انساني، دوره 9، شماره 2، صص 1-22.

..........................

.........................

 

 


[1]- Johnson

[2]- Kantapipat

[3]- Gebert et al.

قيمت محصول : 23000 تومان

دانلود

مباني نظري بازاريابي و بازاريابي الكترونيك و مديريت مشتري تحت وب و قيمت گذاري تحت وب،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار

بازدید :    ۲۵ شهريور ۱۳۹۷    ۱۰:۴۷:۳۰    مهندس موسوي

پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار

پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار

فرمت فايل : docx

حجم : 6467

صفحات : 176

گروه : مديريت

توضيحات محصول :

پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار

چكيده

اهميت برند و تاثير آن در فروش محصولات شركت ها به طور فزاينده اي در حال گسترش بوده و آگاهي از شخصيت برند و ابعاد آن به سبب تاثير گذاري بر رضايت، ارزش ادراكي و وفاداري مشتريان براي شركت ها حائز اهميت مي باشد. پژوهش حاضر از لحاظ هدف كاربردي و از لحاظ روش از نوع توصيفي مي باشد و هدف از آن شناسايي رابطه بين شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي فروشگاه هاي شهرستان سبزوار مي باشد. مدل پژوهشي طراحي شده بر مبناي مدل شخصيت برند آكر((1997 و مدل ماندهاچيتارا و پولتهونگ((2011 شكل گرفته است. اعتبار محتوايي و سازه پرسشنامه هاي پژوهش با استفاده از نظرات خبرگان و روش هاي تحليل عاملي اكتشافي و شاخص KMO سنجيده شده و براي سنجش پايايي پرسشنامه ها از ضريب آلفاي كرونباخ استفاده شد. به منظور تجزيه و تحليل داده هاي حاصل از پرسشنامه نيز متناسب با نياز آماري از نرم افزار آماري علوم اجتماعي (SPSS)، نرم افزار اكسل و نرم افزار روابط ساختاي خطي((LISREL در قالب توصيف داده هاي پژوهش، توصيف متغيرهاي اصلي پژوهش، تحليل داده هاي پژوهش و تحليل عاملي تاييدي استفاده گرديد. نتايج تجزيه و تحليل داده ها تاييد تمامي فرضيه هاي پژوهش و معناداري تمامي عوامل موجود در مدل مفهومي را نشان داده است. به عبارت ديگر بين شخصيت برندهاي مورد مطالعه و وفاداي مشتريان به آن ها رابطه معنا داري وجود دارد.

 

واژگان كليدي: برند،شخصيت برند، وفاداري مشتريان، بخش محصولات لوازم خانگي

فهرست مطالب

عنوان                                                                                                                صفحه

 

فصل اول: كليات پژوهش

 

-1 -1مقدمه....................................................................................................... 2

-2 -1 بيان مساله............................................................................................... 3

-3 -1اهميت وضرورت پژوهش.............................................................. ............ 4

-4 -1اهداف پژوهش.................................................... ..... ................................

-1-4-1 هدف كلي........................................................... ............................. 5

-2-4-1 اهداف جزئي.......................................................... .......................... 5

-5 -1سوالات پژوهش...................................................................................... . 6

-1-5-1 سوال اصلي پژوهش........................................................................... 6

-2-5-1 سوالات فرعي پژوهش........................................................................ 6

-6 -1فرضيات پژوهش........................................................................................ 6

-1 -6-1فرضيه اصلي..................................................................................... 6

-2 -6-1فرضيات فرعي.................................................................................. 6

-7 -1 استفاده كنندگان از پژوهش......................................................................... 7

-8 -1قلمرو پژوهش............................................................................................ 7

-1-8 -1 قلمرو زماني................................................................................ ..  7

-2-8-1 قلمرو مكاني..................................................................................... 7

-3-8-1 قلمرو موضوعي................................................................................ 7

-9 -1تعاريف، واژه ها و اصطلاحات.................................................................... 8

-1-9-1 تعاريف مفهومي................................................................................. 8

-2-9-1 تعاريف عملياتي................................................................................. 9

-10-1روش شناسي پژوهش............................................................................ 10

فصل دوم: مباني نظري پژوهش

-1 -2مقدمه...................................................................................................... 12

-2 -2شخصيت برند............................................................................................ 13

 

عنوان                                                                                                                  صفحه

 

-1-2-2 مفهوم برند و نقش آن در حوزه ي خدمات.............................................. 13

-2-2-2 مفهوم شخصيت برند........................................................................... 14

-3-2-2 چارچوب شخصيت برند...................................................................... 17

-4-2-2 ابعاد شخصيت................................................................................... 19

-5-2-2 شخصيت برند و شكل دهي به ادراك.............. ..................................... 2

-6 -2-2 تجانس ميان شخصيت انساني و برند.................................................... 20

-7-2-2 تصوير برند....................................................................................... 24

-8-2-2 هويت برند........................................................................................ 25

-9-2-2 چارچوب تئوريك هويت برند............................................................... 29 

-10-2-2 شخصيت برند و رجحان برند............................................................. 30

-11-2-2 شخصيت برند و فعاليت هاي ترفيعي................................................... 30

-12-2-2 ارزش ويژه برند.................................................................... ......... 31

-13-2-2 اعتبار برند..................................................................................... 39

-14-2-2 اعتماد برند..................................................................................... 40

-15-2-2 ارتباط برند..................................................................................... 41

-16-2-2 وفاداري برند.................................................................................. 42

-17-2-2 وجهه برند...................................................................................... 43

-18-2-2 ويژگي هاي برند جهاني.................................................................... 44

-19-2-2 مدل هاي مربوط به برند................................................................... 45

-3 -2 وفاداري.................................................................................................. 55

-1-3-2 مفهوم وفاداري.................................................................................. 55

-2-3-2 چارچوب ارزش ادراكي، رضايت مندي، اعتماد و وفاداري...................... 57

-3-3-2 ابعاد وفاداري.................................................................................... 63

-4-3-2 بازاريابي رابطه مند و ارتباط آن با وفاداري مشتريان.............................. 67

-4 -2 رابطه ي شخصيت برند با ميزان وفاداري مشتريان........................................ 70

-1-4-2 وفاداري به نام تجاري......................................................................... 7

 

 

عنوان                                                                                                                صفحه

 

-2-4-2 تئوري ويژگي شخصيت افراد............................................................... 71

-3-4-2 شخصيت برند.................................................................................... 72

-4-4-2 تاثير اعتبار برند بر وفاداري مشتريان................................................... 72

-5 -2 پژوهشهاي انجام شده................................................................................. 75

-1-5-2پژوهشهاي خارجي.............................................................................. 75

-2-5-2پژوهشهاي داخلي................................................................................ 81

-6 -2جمع بندي مطالب ومعرفي مدل مفهومي پژوهش............................ ........... 84

فصل سوم: روش شناسي پژوهش

-1 -3مقدمه....................................................................................................... 87

-2 -3روش پژوهش............................................................................................ 87

-3 -3جامعه آماري............................................................................................. 87

-4 -3نمونه و روش نمونه گيري........................................................................... 87

-5 -3روش و ابزار جمع آوري دادهها.................................................................. 88

-1-5-3 پرسشنامه شخصيت برند و وفاداري...................................................... 88

-6-3 ويژگي هاي فني ابزار اندازه گيري............................................................... 92

-1-6 -3روايي........................................................ .................................... 92

-2 -6 -3پايايي.............................................................................................. 100

-7 -3روش تجزيه و تحليل داده ها........................................................................ 101

-1-7-3 توصيف متغيرهاي اصلي پژوهش......................................................... 101

-2-7-3 تحليل داده هاي پژوهش...................................................................... 101

فصل چهارم: تجزيه و تحليل دادهها

-1 -4 مقدمه...................................................................................................... 103

-2 -4 توصيف داده هاي پژوهش.......................................................................... 104

-1-2-4 توصيف متغيرهاي جمعيت شناختي... ................................................... 104

-2-2-4 توصيف متغيرهاي اصلي پژوهش......................................................... 108

-3 -4 تحليل داده هاي پژوهش............................................................................. 11

 

ج

عنوان                                                                                                            صفحه

 

-1-3-4 بررسي فرض نرمال بودن دادههاي مربوط به پرسشنامه.......................... 111

-4 -4 بررسي سوالات پژوهش............................................................................. 112

-1-4-4 يافتههاي مربوط به سوال اصلي پژوهش................................................ 112

-2-4-4 يافتههاي مربوط به سوال فرعي اول پژوهش.......................................... 115

-3-4-4 يافتههاي مربوط به سوال دوم پژوهش................................................... 118

-5 -4 بررسي فرضيات پژوهش........................................................................... 121

-6-4 تحليل عاملي تاييدي متغيرهاي پژوهش.......................................................... 140

-1 -6 -4تحليل عاملي تائيدي مرتبه اول شخصيت برند....................................... 141

-2 -6 -4تحليل عاملي تائيدي مرتبه دوم شخصيت برند........................................ 144

-3 -6 -4تحليل عاملي تائيدي مرتبه اول وفاداري مشتريان................................... 147

-4 -6 -4تحليل عاملي تائيدي مرتبه دوم وفاداري مشتريان................................... 148

-7 -4بررسي مدل ساختاري پژوهش..................................................................... 151

فصل پنجم: نتيجه گيري و پيشنهادات پژوهش

-1 -5 مقدمه........................................................ ............................................. 154

-2 -5 يافته هاي پژوهش............................................ ........................................ 154

-1-2-5 يافته هاي حاصل از توصيف داده هاي پژوهش....................................... 154

-2-2-5 يافته هاي حاصل از سوالات پژوهش.................................................... 155

-3-2-5 يافته هاي حاصل از فرضيات پژوهش................................................... 157

-3 -5پيشنهادات پژوهش...................................................................................... 163

-1-3-5 پيشنهادات منتج از فرضيات................................................................. 163

-2-3-5 ساير پيشنهادات.................................................................................. 166

-3-3-5پيشنهاد به پژوهش هاي آتي................................................................... 166

-4 -5محدوديت هاي پژوهش............................................................................... 167

-1-4-5 محدوديت هاي تحت كنترل.................................................................. 167

-2-4-5 محدوديت هاي خارج از كنترل............................................................ 167

منابع................................................................................................................. 168

پيوست............................................................................................................. 174

د

 

فهرست جداول

 

عنوان                                                                                               صفحه

 

جدول:1-3 مولفه هاي شخصيت برند و وفاداري..................................................... 89

جدول :2 -3 شاخص KMO و آزمون كرويت بارتلت براي شخصيت برند................. 92

جدول:3-3 واريانس توضيح داده شده توسط فاكتورهاي استخراج شده براي شخصيت

برند.                                                                                                                 93

 

جدول :4 -3 ماتريس همبستگي چرخش يافته پرسشنامه شخصيت برند........................ 94

جدول :5 -3 شاخص KMO و آزمون كرويت بارتلت براي وفاداري مشتريان............ 98

جدول: 6 -3 واريانس توضيح داده شده توسط فاكتورهاي استخراج شده براي وفاداري

مشتريان............................................................................................................ 99

جدول :7 -3 ماتريس همبستگي چرخش يافته پرسشنامه وفاداري مشتريان................... 99

جدول :8 -3پايايي پرسشنامه به تفكيك ابعاد.......................................................... 101

جدول:1-4 توزيع فراواني مربوط به جنسيت مشتريان.............................................. 104

جدول:2-4 توزيع فراواني مربوط به وضعيت تاهل مشتريان.................... ................ 105

جدول:3-4 توزيع فراواني مربوط به سن مشتريان................................................... 106

جدل:4-4 توزيع فراواني مربوط به تحصيلات مشتريان...................................... ..  106

جدول:5-4 توزيع فراواني مربوط به شغل مشتريان................................................. 107

جدول: 6 -4 آمار توصيفي برند سامسونگ............................................................ 108

جدول: 7-4 آمار توصيفي برند ال. جي................................................................. 109

جدول: 8-4 آمار توصيفي برند پارس خزر............................................................ 110

جدول: 9-4 آمار توصيفي برند اسنوا..................................................................... 110

جدول:10-4 نتيجه آزمون نرمال بودن متغيرها....................................................... 111

جدول:11-4 رابطه شخصيت برند سامسونگ و وفاداري به آن.................................. 112

جدول:12-4 رابطه شخصيت برند ال.جي و وفاداري به آن....................................... 113

جدول:13-4 رابطه شخصيت برند پارس خزر و وفاداري به آن................................. 114

جدول:14-4 رابطه شخصيت برند اسنوا و وفاداري به آن......................................... 114

جدول :15-4 آمار توصيفي شخصيت برند سامسونگ............................................... 115

عنوان                                                                                                 صفحه

جدول:16-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت شخصيت برند سامسونگ......... 115

جدول :17-4 آمار توصيفي شخصيت برند ال.جي................................................... 116

جدول:18-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت شخصيت برند ال.جي.............. 116

جدول :19-4 آمار توصيفي شخصيت برند پارس خزر............................................. 117

جدول:20-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت شخصيت برند پارس خزر........ 117

جدول :21-4 آمار توصيفي شخصيت برند اسنوا..................................................... 117

جدول:22-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت شخصيت برند اسنوا................ 117

جدول :23-4 آمار توصيفي وفاداري به برند سامسونگ........................................... 118

جدول:24-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت وفاداري به برند سامسونگ...... 118

جدول :25-4 آمار توصيفي وفاداري به برند ال.جي................................................ 119

جدول:26-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت وفاداري به برند ال.جي........... 119

جدول :27-4 آمار توصيفي وفاداري به برند پارس خزر.......................................... 120

جدول:28-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت وفاداري به برند پارس خزر..... 120

جدول :29-4 آمار توصيفي وفاداري به برند اسنوا.................................................. 120

جدول:30-4 آزمون دوجمله اي جهت بررسي وضعيت وفاداري به برند اسنوا............ 120

جدول:31-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند سامسونگ با

وفاداري به اين برند...................................................................................... ..  121

جدول:32-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند ال.جي با

وفاداري به اين برند............................................................................................ 122

جدول:33-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند پارس خزر با

وفاداري به اين برند............................................................................................ 122

جدول:34-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند اسنوا با وفاداري

به اين برند........................................................................................................ 123

 

عنوان                                                                                                                صفحه

جدول:35-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صداقت شخصيت برند

سامسونگ با وفاداري به اين برند......................................................................... 123

جدول:36-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صداقت شخصيت برند

ال.جي با وفاداري به اين برند.............................................................................. 124

جدول:37-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صداقت شخصيت برند

پارس خزر با وفاداري به اين برند........................................................................ 124 

جدول:38-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صداقت شخصيت برند

اسنوا با وفاداري به اين برند................................................................................ 125

جدول:39-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد اشتياق و هيجان شخصيت

برند سامسونگ با وفاداري به اين برند.................................................................. 126

جدول:40-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد اشتياق و هيجان شخصيت

برند ال.جي با وفاداري به اين برند....................................................................... 126

جدول:41-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد اشتياق و هيجان شخصيت

برند پارس خزر با وفاداري به اين برند................................................................. 12

جدول:42-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد اشتياق و هيجان شخصيت

برند اسنوا با وفاداري به اين برند......................................................................... 127

جدول:43-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صلاحيت شخصيت برند

سامسونگ با وفاداري به اين برند......................................................................... 128

جدول:44-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صلاحيت شخصيت برند

ال.جي با وفاداري به اين برند.............................................................................. 129

جدول:45-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صلاحيت شخصيت برند

پارس خزر با وفاداري به اين برند......................................................................... 129

جدول:46-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد صلاحيت شخصيت برند

اسنوا با وفاداري به اين برند................................................................................. 130

جدول:47-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد كمال شخصيت برند

سامسونگ با وفاداري به اين برند......................................................................... 130

 

 

 

عنوان                                                                                                 صفحه

جدول:48-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد كمال شخصيت برند

 

ال.جي با وفاداري به اين برند............................................................................. 131

جدول:49-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد كمال شخصيت برند پارس

خزر با وفاداري به اين برند................................................................................ 131

جدول:50-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد كمال شخصيت برند اسنوا

با وفاداري به اين برند........................................................................................ 132

جدول:51-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد قوت و استحكام شخصيت

برند سامسونگ با وفاداري به اين برند.................................................................. 133

جدول:52-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد قوت و استحكام شخصيت

برند ال.جي با وفاداري به اين برند....................................................................... 133

جدول:53-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد قوت و استحكام شخصيت

برند پارس خزر با وفاداري به اين برند................................................................. 134

جدول:54-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين بعد قوت و استحكام شخصيت

برند اسنوا با وفاداري به اين برند......................................................................... 134

جدول:55-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند سامسونگ با

وفاداري نگرشي به اين برند................................................................................ 135

جدول:56-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند ال.جي با

وفاداري نگرشي به اين برند................................................................................ 135

جدول:57-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند پارس خزر با

وفاداري نگرشي به اين برند................................................................................ 136

جدول:58-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند اسنوا با وفاداري

نگرشي به اين برند............................................................................................. 136

جدول:59-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند سامسونگ با

وفاداري رفتاري به اين برند................................................................................ 137

جدول:60-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند ال.جي با

وفاداري رفتاري به اين برند................................................................................ 138

 

عنوان                                                                                                 صفحه

جدول:61-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند پارس خزر ب

وفاداري رفتاري به اين برند................................................................................. 138

جدول:62-4 نتيجه آزمون ضريب همبستگي اسپيرمن بين شخصيت برند اسنوا با وفاداري

رفتاري به اين برند.............................................................................................. 139

جدول:63-4 محدوده دامنه شاخص و خوبي برازش................................................. 140

جدول:64-4 شاخص هاي مناسب بودن برازش مدل انداز گيري ابعاد شخصيت برند..... 141

جدول:65-4 شاخص هاي مناسب بودن برازش مدل انداز گيري ابعاد وفاداري مشتريان 147

 

فهرست نمودارها

 

عنوان                                                                                                 صفحه

 

نمودار :1 -2 چارچوب شخصيت برند................................................................... 18

نمودار :2 -2هويت برند...................................................................................... 28

نمودار :3 -2چارچوب تئوريك هويت برند............................................................. 29

نمودار:4 -2 مدل ارزش ويژه برندآكر................................................................... 3

نمودار:5 -2 رابطه بين شخصيت برند، ترفيعات فروش و ارزش ويژه برند................. 45

نمودار :6-2 مديريت ارزش ويژه برند................................................................... 49

نمودار :7 -2 ويژگي هاي فردي موثربر برند......................................................... 5

نمودار:8 -2 تاثير سازگاري خود پنداره بر وفاداري به برند...................................... 54

نمودار:9 -2 چارچوب ارزش ادراكي، رضايت مندي، اعتماد و وفاداري.................... 57

نمودار :10-2 بررسي ارتباط ميان شخصيت نام تجاري،رضايت، ارزش ادراكي، اعتماد و

وفاداري........................................................................................................ ..  60

نمودار:11-2 مدل وفاداري مشتريان..................................................................... 61

نمودار:12-2 تاثير وفاداري نگرشي بر وفاداري رفتاري.......................................... 64

نمودار:13-2 مدل وفاداري.................................................................................. 66

نمودار:14-2 بنيان هاي بازاريابي رابطه مند.......................................................... 68

نمودار : 15-2 ساختار ادراكي............................................................................. 70

نمودار:16-2 تاثير اعتبار برند بر وفاداري مشتريان................................................ 74

نمودار: 1-3 نمودار كتل مربوط به ابعاد شخصيت برند............................................ 93

نمودار: 2-3 نمودار كتل مربوط به ابعاد وفاداري مشتريان....................................... 100

نمودار:1 -4 توزيع درصد فراواني مربوط به جنسيت مشتريان.................................. 104

نمودار:2 -4 توزيع درصد فراواني مربوط به وضعيت تاهل مشتريان......................... 105

نمودار:3 -4 توزيع درصد فراواني مربوط به سن مشتريان....................................... 106

نمودار:4 -4 توزيع درصد فراواني مربوط به تحصيلات مشتريان....... ...................... 107

نمودار:5 -4 توزيع درصد فراواني مربوط به شغل مشتريان..................................... 108

نمودار: 6-4 مدل اندازه گيري شخصيت برند در حالت تخمين استاندارد مرتبه اول...... 142

 

 

عنوان                                                                                                 صفحه

نمودار: 7-4 مدل اندازه گيري شخصيت برند در حالت عدد معناداري مرتبه اول......... 143

نمودار: 8-4 مدل اندازه گيري شخصيت برند در حالت تخمين استاندارد مرتبه دوم....... 145

نمودار: 9-4 مدل اندازه گيري شخصيت برند در حالت عدد معناداري مرتبه دوم......... 146

نمودار: 10-4 مدل اندازه گيري وفاداري مشتريان در حالت تخمين استاندارد مرتبه اول........... 147

نمودار:11-4 مدل اندازه گيري وفاداري مشتريان در حالت عدد معناداري مرتبه اول... 148

نمودار:12-4 مدل اندازه گيري وفاداري مشتريان در حالت تخمين استاندارد مرتبه دوم. 149

نمودار:13-4 مدل اندازه گيري وفاداري مشتريان در حالت عدد معناداري مرتبه دوم... 150

نمودار: 14-4 مدل ساختاري پژوهش در حالت تخمين استاندارد................................ 15

نمودار: 15-4 مدل ساختاري پژوهش در حالت عدد معناداري.................................. 152

 

قيمت محصول : 110000 تومان

دانلود

پايان نامه بررسي رابطه ميان شخصيت برند و وفاداري مشتريان در بخش محصولات لوازم خانگي شهرستان سبزوار،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني

بازدید :    ۲۳ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۱۸:۲۸    مهندس موسوي

بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني

تصور¬¬ ما از اهميت هيجانات يا اهميت تفكر در نظريه¬هاي گوناگون ا ين وسوسه را ايجاد مي¬كند كه نظريه¬اي وجود داشته باشد كه بتواند انسان و زندگي انسان را بدون يك بخش از وجود او اعم از شناخت، هيجان و يا رفتار در نظر گرفته باشد و حيات رواني او را براساس فرضيه¬هاي يك بعدي تبيين كند اما واقعيت اين است كه به جز نظريه¬هاي بسيار افراطي كه به ميزان شدت افراطي

دانلود بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني

بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني  The Relationship between Emotional Intelligence and Entrepreneurship هيجان و هوش هيجاني	 رابطه هيجان با تفكر	 اساس زيستي هيجان و هوش هيجاني	 تاريخچه هوش هيجاني	 تعاريف هوش هيجاني	 مؤلفه هاي هوش هيجاني	 هوش هيجاني از ديدگاه « كارولين سازي»	 تفاوت هوش هيجاني و هوش شناختي	 كاربردهاي هوش هيجاني	 ويژگ
دسته بندي مديريت
فرمت فايل docx
حجم فايل 319 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 90

 بيان مسئله

      امروزه بسياري از متخصصان، شرط لازم و ضروري پيشرفت را در ارتقا هوش هيجاني مي­دانند، بدون هوش هيجاني افراد نمي­توانند به سلامت زندگي، پيشرفت،كاميابي و موفقيت­هاي اجتماعي نائل شوند (الياس، ترجمه فرهمنديان، 1389). پروين (1996) در اين باره مي­گويد ديدگاه غالب اين است كه هيجانات توسط افراد تجربه مي­شود و نيز چگونگي كنار آمدن افراد از نظر هيجاني، قسمت مهمي از شخصيت آنها را تشكيل مي دهد(اسماعيلي،1389).كارسو و ماير هوش هيجاني را توانايي ارزيابي، بيان و تنظيم عاطفه خود و ديگران و استفاده­ي كارآمد از آن تعريف مي كنند بنابراين هوش هيجاني را توان استفاده از احساسات و عاطفه­ي خود و ديگران در رفتار فردي و گروهي در جهت كسب حداكثر نتايج با حداكثر رضايت مي­توان تعريف كرد. ابعاد هوش هيجاني شامل خودآگاهي، آگاهي اجتماعي، مديريت روابط و خود كنترلي مي باشد (كارسو، ماير؛ 2004).

انسان موجودي اجتماعي بوده و كارآفريني فرد در جامعه در قالب كسب وكار خود بدون جلب همراهي و رهبري موفق ديگران به ثمر نمي نشيند. در اين راستا هوش هيجاني ،قابليت درك و كنترل احساس ها و عواطف خود و ديگران است (رهنورد و جويبار،1389). كه توانايي كار كردن با ديگران و اثربخش بودن در كارآفريني راامكان پذير مي كند. به طبع كارآفرينان مختلف از احساس ها و عواطف يكساني برخوردارنيستند و آن ها در اداره و درك فرصت ها و تهديدها و شناسايي نقاط ضعف و قوت با توجه به ميزان هوش هيجاني خود ، عمل كردهاي گوناگوني دارند . هوش هيجاني مي تواند در تك تك مراحل كارآفريني جهت دهنده ي كارآفرينان باشد. چه بسياري از كارآفرينان بزرگ وجود داشته اند كه از هوش تحصيلي بالايي برخوردار نبوده اند و در دانشگاه وضعيت مطلوبي نداشته اند، اما با تكيه بر هوش هيجاني خود بزرگ ترين شركت هاي دنيا را ايجاد كرده اند. اين بدان معناست كه انسان هايي در بازار ، بسيار اثرگذار هستند كه خوب مي دانند در وراي همه ي منطق هاي رياضي و علمي، اين نيروي الهام و احساس است كه كارساز بوده و در واقع كارآفرينان موفقي كه ساختار علمي بازار را مي شناسند و هوش هيجاني را هم چون خون بدان تزريق مي كنند، شگفتي مي آفرينند. كارآفريناني كه هوش هيجاني بالايي دارند ، يعني كساني كه احساس هاي خود را به خوبي شناخته و هدايت مي كنند، احساس هاي ديگران را نيز درك كرده و هدفمند با آن برخورد مي كنند، هم چنين در اداره ي بازار ممتاز بوده و كارآفريناني موفق تر هستند.  علت انتخاب اين موضوع به اين سبب مي باشد كه ، هوش هيجاني در ايجاد رفتار كارآفريني ايفاي نقش مي كند و افرادي كه از هوش هيجاني بالاتري برخوردارند در ايجاد كسب وكار نوين و تجارت موفق تر هستند، به طوري كه هر چه افراد بيش تركارآفرين باشند، نقش هوش هيجاني به مراتب بيش ترنمايان مي شود.  هوش هيجاني به عنوان عاملي مهم براي موفقيت در محل كار شناخته شده است. كارآفرينان كساني هستند كه در محل كار خود فراتر از هنجار و عرف مي‌درخشند و در كار از ديگران پيشي مي‌گيرند. از طرفي  براي كارآفرين كه فعاليت اقتصادي منحصر به فرد خود را در عمل اغاز مي‌كند، اين تجربه مملو از اشتياق، عجز و ناكامي، اضطراب و كار سخت است.از آنچه در بالا ذكر شده مي توان دريافت كه كارآفريندر طول فرايند كارآفريني با تضادها ي هيجاني فراواني روبرو مي شود،از يك سو اشتياق و از سوي ديگر عجز و ناكامي و اضطراب.پس چنانچه از لحاظ خوداگاهي هيجاني قوي نباشد نمي‌تواند منابع اشتياق و يا عجز ناكامي را شناسايي نمايد و در نتيجه احتمال موفقيت او بسيار كم مي شود. از سوي ديگر فردي كه از خودآگاهي هيجاني بالايي برخوردار باشد با شناسايي منابع اشتياق و تجزيه و تحليل عوامل،از اين نيرو همانند يك عاملي جلو برنده استفاده كرده،منابع اضطراب و ناكامي را از قبل شناسايي و با برنامه ريزي نقش اين عوامل را كاهش مي دهد.  اما تاكنون تلاش هاي اندكي براي شناسايي ويژگي هاي هوش هيجاني در مورد اين كه چه نقشي را در فرايند ويژه در ميان دانشجويان از اهميت بسيار بالايي برخوردار است (قاسمي و اسدي، 1389).  از اين روي در اين پژوهش سعي شده به اكتشاف بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني دانشجويان پيام نور واحد شيروان در سال تحصيلي96 -1395  پرداخته شود.

اهميت و ضرورت پژوهش :

هوش هيجاني داستاني نگفته در پس پديده كارآفريني است. فرآيند كارآفريني را فراتر از شغل و حرفه و يك شيوه زندگي مي باشد. به طوري كه خلاقيت و نواوري، عشق به كار و تلاش مستمر، پويايي، مخاطره‌پذيري، اينده‌نگري، ارزش آفريني، ارمان‌گرايي، فرصت‌گرايي، نياز به پيشرفت، مثبت انديشي، زير بنا و اساس زندگي كار افرينانه مي‌باشد. در اين زندگي شكست مفهومي نداشته و بعنوان پله اي براي بالا رفتن، موقعيتي براي آموختن، تصور ناقصي از واقعيت، ابهامي كه در هدف وجود دارد و واقعه اي كه هنوز فوايد آن تبديل به سود نشده شناخته مي‌شود.خصوصياتي همچون جستجو به دنبال فرصت‌ها، به جان خريدن خطرات، و اصرار در تحقق ايده‌ها در مجموع ديدگاه خاصي را تشكيل مي‌دهند كه كارآفرينان را به تصوير مي‌كشد.در اين ديدگاه كارآفرينان عبارتند از: افرادي كه مهارت‌هاي عاطفي‌شان به خوبي رشد يافته، از زندگي خويش خرسندند، كارآمد بوده و عاداتي فكري‌‌شان از انها افرادي مولد و كارآمد مي‌سازد؛ افرادي كه نمي‌توانند بر زندگي عاطفي خودتسلط داشته باشند، درگيرشان در كشمكش‌هاي دروني‌ مانع تمركز و تفكر روشن در كار مي‌شود.

امروزه شواهد جديد اين نكته را بيان مي‌دارند كه و هوش هيجاني در منشا كارآفريني نقش مهمي را ايفا مي‌كنند، اما تاكنون تلاش‌هاي اندكي براي اثبات اين موضوع انجام شده است. تاكنون درباره ي سنجش هوش هيجاني و ابعاد آن و ارتباط آن با ديگر متغيرهاتحقيق هاي زيادي انجام شده است . به عنوان مثال سيوناتان و فكن (2002 )،  به بررسي رابطه بين رهبري و هوش هيجاني،پرتريدز و همكاران(2004) بررسي ارتباط بين هوش هيجاني و پيشرفت تحصيلي،پرداخته اند.در رابطه با بررسي ميزان كارآفريني و رابطه يا تفكيك آن از هوش هيجاني ، كه عرصه ي مطالعاتي جديد و موضوعي نوين - چه از منظر هوش هيجاني و چه از ديدگاه كارآفريني است، مطالعه ها و تحقيق هاي اندكي انجام شده است . از اين روي در اين پژوهش تلاش شده تا به اكتشاف جنبه هايي از حقيقت پرداخته و اين موضوع بررسي مي شود كه آيا اصولا بين هوش هيجاني و ميزان كارآفريني رابطه اي وجود دارد؟ و اگر ارتباطي وجود دارد آيا بين ميزان كارآفريني افراد در سطوح مختلف و هوش هيجاني و ابعاد آن تفاوت معناداري وجود دارد يا نه؟

دانلود بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني

بررسي رابطه بين هوش هيجاني با كارآفريني،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پژوهش كار شناسي ارشد

بازدید :    ۲۳ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۱۷:۳۸    مهندس موسوي

پژوهش كار شناسي ارشد

پژوهش كارشناسي ارشد مخابرات سيستم پياده سازي بلادرنگ كدك صحبت استاندارد G728 بر روي پردازنده TMS320C5402

دانلود پژوهش كار شناسي ارشد

كار شناسي ارشد مخابرات سيستم بلادرنگ كدك  استاندارد
دسته بندي مهندسي نرم افزار و UML
فرمت فايل rar
حجم فايل 839 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 98

كدك صحبت استاندارد G.728 ، يك كدك كم تاخير است كه صحبت با كيفيت عالي را در نرخ بيت 16 kbps ارائه مي دهد و براي شبكه هاي تلفن ماهواره اي و اينترنت و موبايل كه به تاخير زياد حساس هستند ، مناسب است. در اين رساله به پياده سازي بلادرنگ اينكدر و ديكدر  G.728 بصورت دوطرفه كامل ( Full Duplex ) بر روي پردازنده TMS320C5402 مي پردازيم .

- مقدمه                                             4

فصل 1 : بررسي و مدل سازي سيگنال صحبت                        

    1-1- معرفي سيگنال صحبت                              6

    1-2- مدل سازي پيشگويي خطي                           10

         1-2-1- پنجره كردن سيگنال صحبت                   11

         1-2-2- پيش تاكيد سيگنال صحبت                    13

         1-2-3- تخمين پارامترهاي LPC                                              14

 

فصل 2 : روش ها و استانداردهاي كدينگ صحبت

    2-1- مقدمه                                      15

    2-2- روش هاي كدينگ                                  19

         2-2-1- كدرهاي شكل موج                       21

         2-2-2- كدرهاي صوتي                              22      2-2-3- كدرهاي مختلط                             24

         الف- كدرهاي مختلط حوزه فركانس                   27

         ب- كدرهاي مختلط حوزه زمان                       29

 

فصل 3 : كدر كم تاخير LD-CELP                       

    3-1- مقدمه                                      34

    3-2- بررسي كدركم تاخير LD-CELP                      36

         3-2-1- LPC معكوس مرتبه بالا                      39

         3-2-2- فيلتر وزني شنيداري                       42

         3-2-3- ساختار كتاب كد                       42

         3-2-3-1- جستجوي كتاب كد                         43

         3-2-4- شبه ديكدر                            45

         3-2-5- پست فيلتر                            46

فصل 4 : شبيه سازي مميزثابت الگوريتم به زبان C                   

    4-1- مقدمه                                      49

    4-2- ويژگي هاي برنامه نويسي مميزثابت                         50

    4-3- ساده سازي محاسبات الگوريتم                          53

         4-3-1- تطبيق دهنده بهره                         54

         4-3-2- محاسبه لگاريتم معكوس                         58

    4-4- روندنماي برنامه                                59

         4-4-1- اينكدر                               63

         4-4-2- ديكدر                                69

فصل 5 : پياده سازي الگوريتم برروي DSP          

    5-1- مقدمه                                      74

    5-2- مروري بر پياده سازي بلادرنگ                          75

    5-3- چيپ هاي DSP                                76

         5-3-1- DSP هاي مميزثابت                         77

         5-3-2- مروري بر DSP هاي خانواده TMS320         78

         5-3-2-1- معرفي سري TMS320C54x              79

    5-4- توسعه برنامه بلادرنگ                            81

    5-5- اجراي برنامه روي برد توسعه گر C5402 DSK                 82

         5-5-1- بكارگيري ابزارهاي توسعه نرم افزار                84

        5-5-2- استفاده از نرم افزارCCS                      86

        5-5-3- نتايج پياده سازي                         94

    5-6- نتيجه گيري و پيشنهاد                          97

- ضمائم

   - ضميمه (الف) : ديسكت برنامه هاي شبيه سازي مميز ثابت به زبان C و

                          پياده سازي كدك به زبان اسمبلي                                                                                        - ضميمه (ب) : مقايسه برنامه نويسي C و اسمبلي                          98

- مراجع                                         103

 

 

 

دانلود پژوهش كار شناسي ارشد

پژوهش كار شناسي ارشد،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         مقاله تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان

بازدید :    ۲۳ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۱۷:۰۴    مهندس موسوي

مقاله تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان

بهره وري گوهر سازماني است كه م يتواند پايداري و بقاي سازمانها را تضمين و مكانيزمي براي كسب مزيت رقابتي باشد بهره وري مواد، انرژي، تجهيزات و امكانات مادي داراي حدود مشخص و معيني است كه به سهم خود بايستي مورد توجه قرار گيرد اما آنچه در سازمان منجر به بهره وري منابع انساني اين است كه كاركنان سازمانها از نظر شخصيت، علايق و عواطف با فعا ليتها و مشاغل

دانلود مقاله تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان

تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان The Effect of Productivity on Employees Performance نقش عوامل رفتاري بر بهره وري كاركنان نقش نيروي انساني در بهره وري پرستاري  تحقيق كيفي  عوامل موثر در بهره وري سازمان عوامل برون سازماني  عوامل فرهنگي  عوامل اقتصادي  عوامل اجتماعي  عوامل موثر بر افزايش بهره وري
دسته بندي مديريت
فرمت فايل docx
حجم فايل 1137 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 87

نقش و تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان

بهره وري گوهر سازماني است كه م يتواند پايداري و بقاي سازمانها را تضمين و مكانيزمي براي كسب مزيت رقابتي باشد. بهره وري مواد، انرژي، تجهيزات و امكانات مادي داراي حدود مشخص و معيني است كه به سهم خود بايستي مورد توجه قرار گيرد اما آنچه در سازمان منجر به بهره وري منابع انساني اين است كه كاركنان سازمانها از نظر شخصيت، علايق و عواطف با فعا ليتها و مشاغل سازماني منطبق و سازگار شوند. در اين صورت علاقه به كار، انگيزه و مسئوليت پذيري افزايش و در نتيجه به صورت مستقيم و غيرمستقيم بهره وري سازماني ارتقاء مي يا بد مقدار و نرخ رشد بهره وري در هر كشور؛ تأثير بسزايي بر روي سطح زندگي؛ تورم؛ بيكاري؛ سلامت اقتصادي جامعه و رقاب تپذيري در سطح جهاني دارد و بهر ه وري يكي از عوامل پيشرفت هر جامع هاي است با توجه به محدوديت منابع؛ افزايش جمعيت؛ رشد نيازها و خواست هاي بشري و رقابت شديد در صحنه جهاني؛ عامل رشد و بقاء در بلندمدت؛ بهره وري است .

با توجه به اهميت منابع انساني براي تحقق اهداف سازمان، توجه به عملكرد كاركنان كه جزء سرمايه هاي اصلي هر سازماني محسوب مي گردند نيز بسيار حائز اهميت مي باشد بها دادن و ارج نهادن به زحمات عناصر يك نهاد يا سازمان زمينه ساز افزايش بهره وري پرسنل مربوطه       مي باشد. اصولا يكي از ابزارهاي مديران متعهد و متخصص جهت وادار ساختن عناصر تحت مديريت خود به فعاليت و پشتكار بيشتر اعتقاد به مسئله تشويق و تقدير از يك سو و اقدام به اخطار و تذكر و توبيخ از ديگر سو مي باشد شكي نيست كه دو مورد ياد شده نبايد به گون هاي باشد كه بجاي ايجاد تأثيرات مطلوب اثرات نامطلوبي به جاي نهد زيرا هر فرد در محيط كار خود بايد واقف باشد به اينكه علل برتري و امتياز ديگران نسبت به او در چه زمينه هايي است. چنانچه برتري ها و امتيازات مكتسبه ديگران نسبت به او براساس معيارهاي اصولي و عقلاني باشد مجاب گرديده و نسبت به سه لانگاريها و عدم فعاليت و پشتكارش در گذشته انديشيده و در اعما لش تجديد نظر مي نمايد و در اين روند مي تواند انگيزه ساز تحرك و بهره وري بيشتر گردد. در غير اينصورت چنانچه معيارها و ملاك انتخاب و برتري ديگران نسبت به خود را غير اصولي و خلاف واقع بداند نه تنها تأثيرات مثبت در عملكردهاي او برجا نمي نهد بلكه آثار دلسري و بي رغبتي را در وي پديد مي آورد و به بيان ساد ه تر مصاديقي نظير بهره وري و امثال هم براي چنين كارمندي مفهومي نخواهد داشت. در ديدگاه سيستمي كليه مواردي كه حاكي از روابط به نسبت ثابت بين افراد و در سازمان است مانند طراحي شغل، سيستم پاداش، ساختار و طرح سازماني را در شاخه ساختاري قرار داد ه ايم و اموري كه مربوط به انسانها در سازمان مي شود مانند توانايي، مهارت، انگيزش، سبك رهبري و شخصيت افراد در شاخه رفتاري قرار دارند.

راهنمايي و رانندگي يكي از سازمانهاي بزرگ كشور است كه وظيفه ايجاد نظم و انضباط در عبور و مرور وسائل نقليه را بر عهده دارد و كاركنان آن در ارتباط مستقيم و مراوده هميشگي با اقشار مختلف جامعه هستندو بي توجهي به اين منابع گرانقدر آثار مخرب و زيانباري را بر جامعه تحميل خواهد نمود سازمان راهنمايي رانندگي در پي اهداف سازماني خود به دنبال بهترين و موفقترين راه براي افزايش بهره وري و استفاده مطلوب از عامل استراتژيك به نام منابع انساني خود بوده و سعي در آزادسازي انرژي هاي نهفته در آن در جهت اهداف و مقاصد سازماني مي باشد.

محقق در تحقيق حاضر به دنبال سنجش تأثير ويژگيهاي رفتاري كاركنان بر بهر ه وري كاركنان راهنمايي و رانندگي انسان گيلان مي باشد.

دانلود مقاله تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان

مقاله تاثير بهره وري بر عملكرد كاركنان،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         استخدام با حقوق بيش از 10 ميليون تومان در ماه

بازدید :    ۲۳ شهريور ۱۳۹۷    ۰۸:۱۶:۲۷    مهندس موسوي

استخدام با حقوق بيش از 10 ميليون تومان در ماه

استخدام با حقوق بيش از 10 ميليون تومان در ماه

دانلود استخدام با حقوق بيش از 10 ميليون تومان در ماه

استخدام حقوق بالا درامداينترنتي  بازاريابي آموزش برنامه نويسيدانلود سورس سورس رايگان پولدارشدنراه كسب درامد اينترنتي ماركت زن جنسي خريد فايل اينترنتي كسب درامداينترنتي بازاريابي
دسته بندي برنامه نويسي
فرمت فايل zip
حجم فايل 5859 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 1

 

به نام خدا

سلام لطفا قبل ار همه چيز مطالب رو تا آخر بخوانيد

ما در اين برنامه به شما روشي رو ياد خواهيم داد كه در صورت انجام روش هاي آن درآمدي حداقل بين 3 تا 10 ميليون و حد اكثر تا بيش از 100 ميليون خواهيد داشت

 

 

 ************    آيا اين راست است يا دروغ ************

 

 

حتما خيلي با اين جملات برخورد كرده ايد !

شايد زمان و هزينه ي زيادي هم براي اين كار گذاشته ايد؟؟؟!!!

 

 

ولي فايده نداشته...

 

اينبار ديگه فرق ميكنه  !!! 


خبر خوش: پاسخ تمام سوالات شما اينجاست!

 

 

بله، امروز شما بالاخره پاسخ تمام سوالات خود را به راحتي همين جا پيدا مي كنيد. پس اين مقاله را تا آخر با دقت بخوانيد تا جواب تمام آنچه به دنبالش بوده ايد را كشف كنيد...

 

بگذاريد حدس بزنم...

 

شما حتما تا به حال خيلي در مورد روش هاي كسب درآمد در اينترنت جستجو كرده ايد. حتما به خيلي از سايت ها مراجه كرده ايد و مقالات مختلفي را خوانده ايد - چه انگليسي يا فارسي.

 

اما هيچ كدام از اين ها نتوانسته اند راه مطمئن و سريعي پيش پايتان بگذارند تا بتوانيد به درآمد دلخواه خود دست يابيد. حتي ممكن است اين همه اطلاعات پراكنده شما را بيشتر سردرگم كرده باشد تا اينكه به شما كمك كند. حتما سوالات مهمي در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستيد.

 

بعد از اين همه جستجو شايد از خود تان پرسيده باشيد...

 

"آيا واقعا راه آسان تر و سريع تري وجود ندارد؟ چه طور خيلي افراد از طريق اينترنت درآمد عالي كسب مي كنند ولي من هنوز موفق نشده ام؟!"

 

 

سوال بسيار خوبي است...

 

من كاملا شرايط شما را درك مي كنم براي اين كه خودم هم ۳ سال پيش دقيقا در جايگاه شما قرار داشتم. بي نهايت مشتاق بودم كه راه كسب درآمد از اينترنت را كشف كنم و در اين كار موفق شوم.

 

خيلي جستجو و تحقيق كردم. به هر سايتي كه فكرش را بكنيد هم سر زدم و چند هزار دلار صرف خريد كتاب هاي خارجي از اساتيد خارجي در اين زمينه كردم. تمام پس انداز چند ساله ام را براي كسب آموزش سرمايه گذاري كردم و راستش حتي كمي هم از دوستان و خانواده قرض گرفتم.

 

ماه ها طول كشيد تا جواب تك تك سوالاتم را پيدا كردم و موفق به كسب درآمد عالي شدم. حالا ۳ سال است كه مشغول اين كار هستم و درآمد فوق العاده اي هم كسب مي كنم،طوري كه به مالزي براي زندگي رفتم و اينجا زندگي راحت و ايده ال خود را ايجاد كردم.

 

و اما خبر خوب براي شما دوست عزيز؟

 

شما راه ۳ ساله را فقط در ۳ روز
به آساني طي مي كنيد!

 

 

 

حالا فقط تصميم با شما است كه در آن گام برداريد و به موفقيت دست يابيد

 

 اين جاده راكارشناسان ما  براي شما هموار كرده اند

دانلود استخدام با حقوق بيش از 10 ميليون تومان در ماه

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     پاورپوينت طلاق و عوامل
    بررسي خصوصيات ، نحوه طراحي و نحوه پاسخگويي سوالات چند گزينه‌اي سنجش و اندازه گيري
    نرخ بهره بانكي
    خلاصه كتاب مديريت راهبردي در رسانه از نظريه تا اجرا نوشته لوسي كونگ ترجمه دكتر علي اكبر فرهنگي
    پاورپوينت معماري ساختمان كتابخانه ملي ايران
    پاورپوينت مطالعات تحقيقاتي شماره يك و سه مفروضات بنيادي حسابداري
    پاورپوينت مباني نظري فرودگاه + ضوابط و استاندارد
    پاورپوينت نظريه صفت ريموند كتل
    مقاله ارشد حقوق- تأخير در اجراي قرارداد در حقوق ايران و فقه اماميه
    پايان نامه بررسي ظرفيت ها و عوامل موثر در توسعه گردشگري ورزشي

منو

درباره ما

گروه فناوري دسيس مفتخر است به توزيع برترين فايلهاي دانشجويي درايران.كاربر گرامي شما با چند كليك ساده با اطمينان كامل فايل را آني تحويل بگيريد